دیجیتال مارکتینگ :

دیجیتال مارکتینگ یعنی بازاریابی محصولات و خدمات با استفاده از دستگاه های الکترونیکی و دیجیتالی مانند کامپیوتر ، لب تاب ، موبایل و … است که با بهره گیری از بستر وب و اینترنت این نوع بازاریابی موفق تر خواهد بود . تمامی ما روزانه چندین ساعت در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام ، تلگرام ، واتساپ و … اوقات خود را سپری میکنیم و با آنها تعامل میکنیم .

با پیشرفت علم و همه گیر شدن استفاده از موبایل های هوشمند و اینترنت ، بازاریابی و تبلیغات از نوع فیزیکی به نوع دیجیتالی تغییر پیدا کرد است . به نوعی که طبق ارزیابی های سایت های معتبر در امر بازاریابی و تبلیغات ، برند ها و کمپانی هایی که هزینه های تبلیغات فیزیکی نظیر بیلبورد های شهری از هر نوع ، بنر، تراکت و… را کاهش دادند و همان مقدار هزینه را در امر دیجیتال مارکتینگ سرمایه گذاری کرده اند و با مشخص کردن بازار هدف خود و تبلیغات هدفمند در امر دیجیتال به موفقیت های بی شماری رسیدند . برای معرفی این برند ها و کمپانی ها میتوان به کمپانی نایک ، سامسونگ ، آمازون ، گوگل ، ماکروسافت ، BMW ، کوکاکولا ، AMD، DHL و …اشاره کرد .

در امر دیجیتال مارکتینگ ، تجربه یکی از اساسی ترین فاکتور های موفقیت شما را نیز افزایش می دهد . شرکت اسپاد وب با بهره گیری از دیجیتال مارکترهای زبده و کاربلد با سوابق درخشان در امر بازاریابی دیجیتال و دیجیتال مارکتینگ های برند های موفق شما را در این امر مشاوره می دهد و تا انتهای مسیر موفقیت هم شانه با شما در راه اند . برای دریافت مشاوره می توانید هم اینک با ما در ارتباط باشید .