دفتر مهاجرتی کیان ویزا
 • کارفرما دفترمهاجرت کیان ویزا
 • درخواست وب سایت مهاجرتی
 • موقعیت فارس.شیراز
 • توضیحات وبسایت مهاجرتی کیان ویزا

دفتر مهاجرتی کیان ویزا

دفتر مشاوره ی مهاجرتی باچند شعب در ایران و خارج از ایران

«خط مشی مؤسسه حقوقی نگارستان عدل کیان»

مؤسسه حقوقی نگارستان عدل کیان به عنوان یک سازمان حقوقی در ایران در راستای توجه ویژه به مدیریت کیفیت و با استعانت از خداوند متعال ضمن صیانت از حریم خصوصی متقاضیان دریافت خدمات و به منظور برآورده کردن خواسته های آنان، ارتقاء سطح رضایت مندی و بهبود مستمر فرآیندهای سازمانی برای دستیابی به اهداف مورد نظر، سیاست زیر را در راستای نحوه ارائه خدمات و تبیین حقوق شهروندی بعنوان خط مشی تعیین نموده است.

ارتقاء مداوم کیفیت خدمات از طریق:

 1. اعتقاد به اصل مشتری مداری با ارائه خدمات متنوع، کیفیت مناسب و قیمت قابل قبول
 2. سرعت عمل در پاسخگوئی به الزامات قرارداد و نیازهای متقاضیان محترم و انجام به موقع و دقیق تعهدات
 3. توجه متوازن به انتظارات ذینفعان موسسه اعم از متقاضیان، وکلاء، همکاران و شهروندان مستقر در محدوده مؤسسه
 4. ترویج فرهنگ پیشگیری به جای درمان در مسائل حقوقی میان مراجعه کنندگان و سایر شهروندان

 

توسعه مؤسسه و افزایش توان رقابتی از طریق:

 

  1. گسترش فعالیت ها در شاخه های جدید کاری شامل گسترش و توسعه کارگروههای تخصصی

 

 1. مدیریت و برنامه ریزی مطلوب منابع و واگذاری کار به افراد و گروههای متخصص و تفکیک کارگروهها

 

افزایش رضایت مندی کارکنان به عنوان اصلی ترین سرمایه سازمانی از طریق:

 

 1. به کارگیری اصول راهبردی توسعه منابع انسانی از جمله جبران خدمت در ازای راندمان مطلوب
 2. فراهم نمودن محیط کار آرام، مناسب و توأم با صمیمت و همدلی
 3. ایجاد روحیه مشارکت در تصمیم گیری های سازمانی
 4. ایجاد روحیه خلاقیت و نوآوری در میان همکاران

بهبود مداوم و مستمر مدیریت کیفیت از طریق:

 

 1. توسعه توانمندسازی کارکنان، وکلاء و مدیران با ارتقاء دانش علمی و فرادانشی به وسیله آموزش مداوم با استفاده از اساتید مجرب
 2. ایجاد فضای تبادل اطلاعات از طریق جلسات و یا هر طریق ممکن دیگر این خط مشی با همکاری کارکنان مؤسسه تدوین، درک و در تمامی سطوح اشاعه خواهد یافت و کلیه اعضای مؤسسه خود را پایبند به اجرای اصول آن می دانند.

پیام مدیرعامل

موسسه نگارستان عدل کیان مفتخر است با مجموعه ای توانمند از حقوقدانان و وکلای مجرب دادگستری با تیم مدیریتی حرفه ای و همچنین با درک واقعی از توسعه پایدار و تعالی سازمانی،نگرشی همراه با تخصص و تعهد، کیفیت مطلوب و هزینه معقول در زمان مناسب به ارائه خدمات حقوقی تخصصی می پردازد.

موسسه حقوقی نگارستان عدل کیان وفق مأموریت سازمانی و با نگاه به چشم انداز متعالی خود با رعایت ارزش ها و رفتار حرفه ایی و با رعایت قواعد و استانداردهای علمی و حقوقی و فراتر از آن با همکاری و همیاری حقوقدانان، مشاوران، وکلاء، کارشناسان و متخصصان تراز اول، امکان ارائه و انجام هر گونه خدمات حقوقی شامل مشاوره، تنظیم قرارداد، وکالت دعاوی و داوری در حوزه های مختلف حقوقی در داخل کشور و همچنین انجام پرونده های حقوقی بین المللی(مهاجرتی و غیر مهاجرتی) را دارد.

اعتماد مستمر و متقابل، به عنوان ستون اصلی در ارتباط میان موسسه و مشتریان و موکلین چنان اولویت و اهمیتی در نگرش ما دارد که اقبال همیشگی مشتریان و حفظ ارتباط همیشگی با ایشان از نتایج آن می باشد.

هدف ما ایجاد مجموعه ایی بوده و می باشد، که در آن همواره مشتریان و موکلین از موفقیت اجرایی پرونده ها و انجام امور محوله احساس رضایت مندی کنند.

تعهد ما به اصول و ارزش های پایه همچون تخصص، مدیریت، خرد جمعی، دقت و به هنگام بودن عمل، که زیربنای استراتژی ها و برنامه های پیشرفت و توسعه ما را شکل می دهند و تجارب و سوابق ما را در اجرای پروژه های موفق در ساخت کشوری آباد کم نظیر می نماید.

دیدگاه و رویکرد خلاقانه ما سبب تمایز این موسسه از مابقی موسسات همکار گردیده است. ما باور داریم با تمرکز بر روی اصول و ارزش های پیش گفته، در ارائه خدمات حقوقی تخصصی جزء موسسات پیشرو و موفق باقی خواهیم ماند و آماده ایم تا همچون سابق، در پیشرفت کشور عزیزمان و برآورده سازی نیازها و انتظارات مشتریان مان، تعهد خود را به بهترین و عالیترین و متمایزترین وجه ایفا نمائیم.

ما اعتقاد داریم به سبب رشد و توسعه خدمات حقوقی تخصصی در عرصه منطقه ایی و بین المللی خواهیم توانست از فرصت های بیشتری بهره مند گردیم و به عرصه های منطقه ایی و بین المللی ورود پیدا کنیم.

در تلاشیم با ارائه متنوع ترین و بهترین خدمات حقوقی، برترین ارائه دهنده این خدمات در کشور و منطقه باشیم .

 

 

 

 

 

 

طراحی انواع وب سایت های شرکتی