درباره ما

دیدگاه ما

دیدگاه اصلی اسپادوب، به واقعیت رساندن شعار شرکت “به روز فکر کن، آنلاین کار کن” است. در این برهه زمانی که گسترش بیماری کوید۱۹ برجهان سایه افکنده است و تمام کسب و کارها فارغ از میزان مشتری که داشته اند دچار رکود شده اند. شرکت طراحی وب سایت اسپادوب این دیدگاه را دارد که تمامی کسب و کارها را وارد حوزه آنلاین کند. شما میتوانید با استفاده از تجارب کارشناسان و فعالان حوزه وب شرکت اسپادوب، از همین امروز نسخه آنلاین کسب و کار خود را راه اندازی کنید. شرکت اسپادوب وظیفه خود میداند که با پشتیبانی رایگان یک ساله که ارائه می دهد شما را در این عرصه همیاری کند تا در موفقیت شما سهیم باشد.

دیدگاه ما

تنها کافیست کار را به کاردان بسپارید

شرکت اسپادوب مجری و طراح اختصاصی فروشگاه های اینترنتی این نوید را به شما میدهد که با ساخت فروشگاه اینترنتی و پشتیبانی رایگان یک ساله وب سایت (تمامی خدمات) و بهره گیری از کارشناسان حوزه وب شما را تا رساندن به موفقیت همیاری کند.

طراحی وب سایت های شرکتی

لازمه هر شرکت داشتن وجه تمایز در میان رقبا و داشتن یک وب سایت به روز و خلاق می باشد. اسپادوب این وجه تمایز را خلق میکند و به شما می سپارد.

طراحی وب سایت های شخصی، مذهبی، خبری و پزشکی

شرکت طراحی وب سایت اسپادوب (یک شرکت جامع و دارای پرسنل های با تجربه وحرفه ای که در تمامی زمینه های طراحی وب سایت تخصص دارند) به شما کمک میکند که بتوانید یک وب سایت خلاق و در عین حال به روز و سئو شده را داشته باشید. از مشاوران، کارشناسان و طراحان اسپاد وب نهایت بهره را ببرید.

خدمات ما

طراحی وب سایت
طراحی موبایل اپلیکیشن
سئو
دیجیتال مارکتینگ
  • کارمندان حرفه ای
  • پشتیبانی ۲۴/۷
  • تعهد کاری
  • رضایت مشتری

سوالات متداول

آیا پروژه های طراحی شده توسط اسپادوب دارای پشتیبانی هستند؟

بله تمامی پروژه های طراحی شده توسط اسپادوب دارای پشتیبانی ۱ ساله رایگان هستند.

برای داشتن یک وب سایت نیاز به دریافت و خرید چه مواردی است؟

برای داشتن یک وبسایت نیاز به خرید دامین (نام سایت) و هاست (محل میزبانی) است که این امر توسط اسپاد وب انجام میشود.

من سایت دارم اما نمیرسم پشتیبانی کنم، چه کار کنم؟

اسپادوب خدمات مربوط به پشتیبانی وبسایت و اپلیکیشن را نیز انجام میدهد. حتی اگر وبسایتتان توسط اسپادوب طراحی نشده است، میتوانید جهت پیشرفت رتبه وارتقا سایتتان، پشتیبانی را به اسپاد وب بسپارید.

چگونه پروژه طراحی وب سایتم را به اسپاد وب بسپارم؟

شما برای سفارش طراحی وب سایت و یا موبایل اپلیکیشن میتوانید به چندین روش میتوانید اقدام کنید:

  1. تکمیل فرم سفارش
  2. تکمیل فرم تماس با
  3. تماس با شماره ۰۹۱۷۱۰۵۵۶۰۳

دیدار با تیم ما